FAQ

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY


Proč si mám do své provozovny či kanceláře vybrat právě kávu Segafredo?

Společnost Segafredo Zanetti jako jediná soukromá společnost si hlídá kvalitu kávy již od samotného pěstování až po výsledný šálek. Vlastní kávové plantáže v Brazílii, na Costa Rice, na Hawai, 11 pražíren a distribuci zajišťuje přes dceřiné společnosti. Jednou z nich je i naše společnost Segafredo Zanetti CR.

Co mi nabídne Segafredo Zanetti CR kromě kávy?

Jsme stabilní tým s dvacetiletou zkušeností v kávovém odvětví a rádi zájemcům pomůžeme s vybavením kavárny, restaurace kávou a kávovou technologií. Na nabídku našich služeb se můžete podívat v odkaze.

Mám kavárnu, kde mohu kupovat Vaši kávu gatronomické řady?

Zavolejte nám a nebo napište. Obchodní zástupce si s Vámi sjedná schůzku a domluvíte se na podrobnostech. Zboží zaváží buď přímo obchodní zástupci a nebo po domluvě využíváme služeb zásilkového obchodu.

Nabízí Segafredo také fairtradové produkty?

Ano. Nabídneme Vám fairtradovou kávu zn. TikTak Organicu Dark Rost a fairtradové čaje.

Nabízí Segafredo kávu s certifikací Raiforest?

Ano. Podívejte se do odkazu. Najdete tam kávu Alleanza.

Sháníme kávu do naší kanceláře. Můžeme se obrátit na Segafredo?

Zcela určitě můžete. Rádi Vám připravíme balíček přímo na míru. Na nabídku káv do kanceláře se podívejte v odkazu a neváhejte nás kontaktovat.

Kde zjistím ceny produtků?

Využijte našich kontaktů a kontaktujte nás.

Když dostanu v kavárně nedobré espresso, kde bývá chyba?

Ve většině případů se jedná bohužel o chybu baristy, který nedodržel některý z postupů správné přípravy espressa.  Bohužel i z velmi kvalitních zrn je pak schopen vyrobit nedobré espresso. Jak vypada správné espresso se můžete podívat na našem videu.


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace