Organica - Fairtrade

Kávová zrna obsažená v sáčku byla vypěstována na vybraných fairtradových plantážích kávy v Mexiku, Peru a Tanzanii.

Typ: zrnková káva

Balení: 1 000 g (6 kg v kartonu)

č. 1020

Káva Organica se díky vybrané směsi kávových zrn Arabica a Robusta a delšímu, inztenzivnějšímu pražení vyznačuje typicky italskou chutí, výrazným aroma a bohatou cremou.

Fairtrade podporuje drobné pěstitele kávy a zlepšuje jejich hodpodářskou a sociální situaci tím, že jim garantuje lepší obchodní podmínky.

Nákupem tohoto balení zrnkové kávy se budete i Vy podílet na zajištění lepší zdravotní péče, školného pro tyto farmáře a jejich rodiny.

Káva Organica a jiné fairtradové směsi vyrábí tradiční holandská kávová společnost Tik Tak již od roku 1870. Je Jednou z prvních společností, která má značku Fairtrade ( Max Havelaar ) a zabývá se výrobou a balení kávy pro Nizozemsko fairtradové označení organizace po více než čtvrt století.

Segafredo v ČR nabízí jednu z nejpopulárnější směsí, TikTak Oranica, což je 100 % Arabica a je k dispozici v České republice jako součást nabídky kávy.


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace