Certifikovaná zrnková káva

Jsme hrdí na to, že je Segafredo fairtrade káva. Mnoho farmářů z rozvojových zemí mají díky férovým obchodním podmínkám možnost vymanit se vlastními silami z chudoby a dostat šanci na život v příznivějších podmínkách. Naši kávu dělá skvělou nejen klidnější svědomí, ale i příjemné prostředí a způsob, jakým ji spokojení farmáři pěstují.

Jedním z našich pěstitelů kávy je Pablo Gonzáles z Kostariky. Zapojení do konceptu fairtrade mu přináší důstojnější život. Za kávu, kterou vypěstuje a takto prodá, mu naše společnost spravedlivě platí. Kvalita života celé jeho rodiny se tak značně zvyšuje. Z utržených peněz může zaplatit svým dětem školné i zdravotní péči.

Bio káva Organic je směsí druhů káv Arabica a Robusta nejvyšší kvality.

Zrnka fairtrade kávy Organica Dark Roast vyrostla na vybraných plantážích v Mexiku, Peru a Tanzánii.

Pro produkt Alleanza vybírá Segafredo pouze kávu vypěstovanou na farmách, které jsou držiteli certifikátu Rainforest alliance.

Rainforest alliance usiluje o ochranu citlivých ekosystémů, zachování biodiverzity a udržitelnou ochranu prostředí, ve kterém společně žijí lidé, zvířata a rostliny.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace