FAQ

Nejčastější otázky na Segafredo

Proč si mám do své provozovny či kanceláře vybrat právě kávu Segafredo?

Společnost Segafredo Zanetti si jako jediná soukromá společnost hlídá kvalitu kávy již od samotného pěstování až po výsledný šálek. Vlastní kávové plantáže v Brazílii, na Costa Rice, na Hawai, 11 pražíren a distribuci zajišťuje přes dceřiné společnosti. Jednou z nich je i naše společnost Segafredo Zanetti CR.

Co mi nabídne Segafredo Zanetti CR kromě kávy?

Jsme stabilní tým s dvacetiletou zkušeností v kávovém odvětví a rádi zájemcům pomůžeme s vybavením kavárny, restaurace kávou a kávovou technologií. Podívejte se na další nabídku našich služeb

Mám kavárnu, kde mohu kupovat Vaši kávu gastronomické řady?

Zavolejte nám, nebo napište. Obchodní zástupce naší kávy si s vámi sjedná schůzku a domluvíte se na podrobnostech. Zboží zaváží buď přímo obchodní zástupci, nebo po domluvě využíváme služeb zásilkového obchodu.

Nabízí Segafredo také fairtrade produkty?

Ano. Nabídneme vám fairtrade kávu zn. TikTak Organicu Dark Rost a také čaje fairtrade.

Nabízí Segafredo kávu s certifikací Raiforest?

Ano. Certifikaci pro udržení deštných pralesů nabízí káva Alleanza.

Sháníme kávu do naší kanceláře. Můžeme se obrátit na Segafredo?

Zcela určitě můžete. Rádi vám připravíme balíček přímo na míru. Prohlédněte si nabídku kávy do kanceláře a neváhejte nás kontaktovat.

Kde zjistím ceny produktů?

Využijte našich kontaktů a ozvěte se nám.

Když dostanu v kavárně nedobré espresso, kde bývá chyba?

Ve většině případů se jedná bohužel o chybu baristy, který nedodržel některý z postupů správné přípravy espressa. Bohužel i z velmi kvalitních zrn je pak schopen vyrobit nedobré espresso. Jak vypadá správné espresso, se můžete podívat na našem videu.


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace