Tisková zpráva

Segafredo partnerem týmu Trek v nejvyšší cyklistické soutěži World Tour

Praha X. ledna 2016 - Společnost Segafredo Zanetti se stala významným partnerem amerického cyklistického týmu Trek. Spojení týmu Trek Factory Racing a společnosti Segafredo bylo oznámeno na tiskové konferenci v prosinci 2015 v italském městě Treviso, ve kterém společnost Segafredo Zanetti sídlí. Trek Factory Racing je jedním z týmů nejvyšší cyklistické soutěže World Tour vedené Mezinárodní cyklistickou unií. Od 1. ledna 2016 jezdí závodníci za nový tým s oficiálním názvemTrek‑Segafredo.

"Když jsem byl dítě, můj otec mě brával na závody Giro d´Italia. Byl jsem tak ohromen a fascinován, že jsem si od té doby říkal, že dříve či později budu cyklistiku podporovat a nyní tento sen díky stáji Trek realizuji. Jsem přesvědčen, že společně dosáhneme významných úspěchů," uvedl Massimo Zanetti, prezident společnosti Massimo Zanetti Beverage Group, do které značka italské kávy Segafredo Zanetti patří. Joe Vadeboncoeur, viceprezident týmu Trek Bicycle dodal: "Každý, kdo jezdí na kole, ví, že káva a cyklistika se k sobě skvěle hodí. Vítáme Segafredo do týmu a těšíme se na společné závodění v nadcházejících letech."

Stáj Trek-Segafredo momentálně reprezentuje 27 závodníků ze 14 různých zemí s jedním společným cílem. - zvítězit. Od začátku ledna se již uskutečnilo několik závodů. Mezi první úspěchy nově pojmenovaného týmu Trek‑Segafredo se zařadilo prvenství Jacka Bobridge v silničním závodě australského šampionátu. Dalším úspěchem je druhé místo cyklisty Giacomo Nizzola v prvním závodě sezóny cyklistické soutěže World Tour. Závod na 51 kilometrů s názvem People's Choice Classic se jel v Adelaide v Austrálii.

Partnerství umožní nově pojmenované stáji Trek-Segafredo další růst. Například nové profesionální dresy závodníků byly navrženy špičkovými návrháři. Na dresech závodníků přibylo logo Segafredo, které je ve stejných barvách jako jsou barvy stáje. Jednou z novinek pro letošní sezónu jsou kola pro každého závodníka v barvách podle jeho národnosti. Závodníci jezdí na kolech značky Domane uzpůsobených pro jízdu na starých dlažebních kostkách, ultra lehkých kolech značky Émonda určených do hor a na nejrychlejším kole na planetě - SpeedConcept 9 Series. Zároveň mají k dispozici model nejpopulárnějšího silničního závodního kola Madone. Silniční kolo Madone nastavilo díky dokonalému aerodynamickému designu a jízdním vlastnostem nový standard. Navíc jsou na jízdním kole integrovány nové technologie, které dolaďují jeho aerodynamičnost a rychlost k dokonalosti. Ať už v horách, na silnicích či v drsném terénu jsou všechna kola a celá stáj Trek-Segafredo připraveni na boj o vítězství. 

Káva povzbuzuje při sportu i v běžném životě.

Trek a Segafredo úzce spolupracují na českém trhu.

Segafredo - oficiální dodavatel na Giro

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Potvrzením s použitím souhlasíte. V pořádku Další informace